Виявлено 27 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 11 січня в області зафіксовано 27 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у восьми чернігівців, одного ніжинця, 16 жителів Менського району та двох Сосницького. З них семеро перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо ще два летальні випадки. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли дві жінки з Ніжина – 78 і 89 років. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 89 осіб. З них 11 чернігівців, стільки ж жителів Новгород-Сіверського району, семеро – Чернігівського, дев’ятеро – Ріпкинського. У Ніжині та у Корюківському районі одужали по вісім осіб, у Носівському, Сосницькому районах і в Прилуках - п'ятеро у кожному, у Козелецькому і Срібнянському районах - по четверо, у Семенівському і Сновському - по троє, у Менському - шестеро. З них дев’ять інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 31 539 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 19 500 пацієнтів одужало;
– 11 137 — лікується амбулаторно;
– 421 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 450 летальних випадків;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 600 тестувань.
Останні новини Чернігівщини

Виявлено 60 нових випадків COVID-19 16:33
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35
Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28
Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50
Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40
Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.