Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 53 рази залучалися до ліквідації пожеж
Упродовж минулого тижня з 4 по 11 січня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 227 чоловік особового складу, 62 одиниці основної і спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 31 пожежу, 22 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 на об'єктах різних форм власності, 4 на транспорті та 3 інші. 5 січня у м. Остер під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано 70-річну господарку та 69-річного чоловіка.
Нажаль, 4 січня у с. Сидорівка Борзнянського району у вогні загинув 92-річний господар помешкання, а 9 січня у с. Красилівка Козелецького району внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі загинула 80-річна жінка.
5 січня фахівці відділення групи рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення у складі 8 чоловік особового складу та 3 одиниць техніки проводили заходи з порятунку жінки, яка впала у р. Десна з автомобільного мосту поблизу м. Чернігова
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено у Козелецькому районі.
Крім того, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 20 разів брали участь у проведенні невідкладних робіт під час дорожньо-транспортних пригод, вивільненні транспортних засобів зі складних ділянок доріг, наданні допомоги працівникам правоохоронних органів та екстреної медичної допомоги, прибиранні поваленого дерева з проїзної частини автодороги.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо 11:43
з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).
Реформа державного управління - регіональний діалог на Чернігівщині 11:12
У Чернігові відбулося обговорення актуальних питань розвитку системи місцевого управління в контексті реформи державного управління.
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.