Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 09:59:05

Виявлено 94 нових випадків COVID-19

09.01.2021   17:03Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 9 січня підтверджено 94 нових випадки інфікування на COVID-19.

У Чернігові виявлено 30 нових випадків, у Ніжині - 15, у Новгород-Сіверському та Прилуцькому районах - по 10, у Корюківському - 9, у Козелецькому - 6, у Срібнянському захворіли четверо мешканців, у Бахмацькому, Борзнянському, Менському та Носівському - по двоє, у Сновському і Талалаївському - по одному. З них 11 хворих госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.

На жаль, зафіксований ще один летальний випадок. У Чернігові з підтвердженим діагнозом COVID-19 помер 80-річний чоловік. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

Також за минулу добу в області ще 180 пацієнтів одужали від COVID-19. Одужали 23 чернігівців, 17 ніжинців та 9 прилучан. У Чернігівському, Бахмацькому, Варвинському та Ріпкинському районах одужали по 9 осіб, у Куликівському, Ніжинському та Носівському - по вісім, у Менському, Сосницькому та Сновському - семеро у кожному, у Корюківському, Новгород-Сіверському і Талалаївському - по шестеро, у Козелецькому - п'ятеро, у Борзнянському, Ічнянському та Срібнянському - четверо у кожному, у Бобровицькому, Городнянському, Коропському, Прилуцькому та Семенівському - по троє. З них 15 перебувають на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 31 440. З них:
-    19 296 пацієнтів одужали;
-    11 271 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
-    394 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
-    448 летальних випадків;
-    31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено 232 ПЛР-тестів та 710 ІФА-досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини