Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 22:40:05

Під час візиту заступника керівника облпрокуратури в одній із камер Чернігівського СІЗО у в’язня виявлено заборонені предмети

09.01.2021   10:32Агенцiя

Одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури області є забезпечення додержання конституційних прав громадян в установах попереднього ув’язнення, виконання покарань та при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи.

Ефективним засобом моніторингу стану додержання законності у місцях несвободи є проведення прокурорами раптових перевірок, спілкування з в’язнями в умовах конфіденційності.

Заступник керівника обласної прокуратури Владислав Грюк відвідав державну установу “Чернігівський слідчий ізолятор” та здійснив особистий прийом ув’язнених і засуджених.

Вкотре констатовано, що санітарно-технічний стан майже всіх приміщень слідчого ізолятора незадовільний, потребує проведення ремонтних робіт.

При цьому в одній із камер виявлено заборонені для користування в’язнями предмети, що свідчить про недостатній рівень додержання режимних вимог в установі.
Керівництву СІЗО вказано на відсутність належної організації роботи на даному напрямі та зобов’язано вжити необхідних заходів до виправлення становища.

Під час спілкування із особами, які тримаються в слідчому ізоляторі, роз’яснено вимоги кримінального, кримінально-виконавчого та законодавства про попереднє ув’язнення. Надано відповіді на питання, що їх цікавлять.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 22:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини