Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 05:00:08

Чернігів: врятовано жінку, яка впала з автомобільного мосту

06.01.2021   08:10Агенцiя

5 січня об 11:40 у Чернігові до оперативно-координаційного центру УДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення від рибалок про те, що з автомобільного мосту Київ-Чернігів впала у р. Десна жінка.

На місце події оперативно прибув черговий караул 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини та надзвичайники відділення аварійно-рятувальної частини спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області.

З'ясувалося, що жінку після падіння у воду віднесло за течією, а згодом правоохоронці та рятувальники дістали її з води та передали працівникам швидкої медичної допомоги.

56-річна жінка у критичному стані перебуває у реанімаційному відділенні 3-ї міської лікарні.

Причини та обставини події з'ясовують правоохоронні органи.

УДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини