Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 14:31:39

Виявлено 87 нових випадків COVID-19

05.01.2021   16:39Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 5 січня в області зафіксовано 87 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Підтверджено захворювання у трьох чернігівців та десяти прилучан. Також в Ічнянському районі захворіли 28 осіб, у Менському — 18, у Прилуцькому — 12, у Ріпкинському та Чернігівському — по 7, у Корюківському та Сновському — по 1. З них 11 перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.

На жаль, зафіксовано ще шість летальних випадків. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 65-річна жінка та три чоловіки (53-річний, 66-річний та 48-річний) у Менському районі, 87-річний чоловік у Чернігівському районі та 70-річний прилучанин. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Також в області ще 577 пацієнтів одужали від COVID-19. А саме: 106 чернігівців, 66 ніжинців та 33 прилучанина. У Корюківському районі одужали 44 особи, у Новгород-Сіверському — 35, у Ріпкинському — 28, у Чернігівському — 24, у Варвинському — 22, у Сосницькому — 21, у Носівському — 19, в Ічнянському та Ніжинському — по 17, у Бахмацькому — 16, у Прилуцькому та Сновському — по 15, у Борзнянському та Козелецькому — по 14, у Срібнянському — 12, у Семенівському, Талалаївському та Менському — по 11, у Куликівському — 9, у Бобровицькому та Коропському — по 7, у Городнянському — 3.

З них 49 перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.

Загалом в області підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області — 30 637, з них:
— 18 194 пацієнтів одужали;
— 11 551 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
— 423 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
— 438 летальних випадків;
— 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено 289 ПЛР-тестів та 692 ІФА-досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини