Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 00:44:32

Протягом 2020 року поліція Чернігівщини притягла до відповідальності майже 2,5 тисячі нетверезих водіїв

05.01.2021   14:30Агенцiя

Групи реагування патрульної поліції з метою профілактики аварійності на дорогах регулярно патрулюють автошляхи та населені пункти області. Щодня вони виявляють по декілька нетверезих водіїв транспортних засобів.

Загалом впродовж 2020 року поліцейські Чернігівщини склали 2498 адміністративних матеріалів на водіїв, що наважилися сісти за кермо напідпитку. Для порівняння, у 2019 році поліція склала 2107 адміністративних протоколів за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп'яніння).

Поліція постійно наголошує на тяжких наслідках управління транспортом у нетверезому стані. Адже водій піддає загрозі не тільки своє життя і здоров’я, а й пасажирів, пішоходів та інших учасників руху.

Поліцейські закликають водіїв кермувати відповідально та дотримуватись вимог Правил дорожнього руху.

Правоохоронці Чернігівщини продовжують профілактичну роботу, спрямовану на недопущення управління водіями транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини