Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 04:00:55

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.01.2021   11:22Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 4 січня по 8:00 5 січня 2021 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.


Стан доріг:

На дорогах державного значення в межах області області працювало 15 одиниць спецтехніки та 18 працівників обслуговуючого персоналу від  ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- на автодорозі М-01 Київ-Чернігів  біля с. Топчіївка Чернігівського району о 17 год. 18 хв. 4 січня  водій автомобіля "Кіа Shuma"  здійснив зіткнення з автомобілем "Газель 330232",  внаслідок чого автомобіль "Газель 330232" з’їхав у кювет, де здійснив зіткнення з придорожнім деревом та загорівся. В результаті ДТП водій автомобіля  "Газель 330232" отримав тілесні ушкодження  та був госпіталізований до травматологічного відділення КНП «Чернігівська міська лікарня № 2».

- в смт Козелець  по вул. С. Розумовських  о 20 год. 55 хв. 4 січня  водій автомобіля "Skoda Fabia" здійснив наїзд на пішохода. В результаті ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та  доставлений до КНП «Козелецька центральна районна лікарня».


Пожежі – 6:

пожежі в житловому секторі – 4:

- в с. Займище Талалаївського району в господарстві по вул. Займищанській о 09 год. 50 хв. 4 січня сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено димар. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

- в  с. Сидорівка  Борзнянського району в господарстві по вул. І. Франка о 23 год. 00 хв. 4 січня сталася пожежа в житловому будинку (6х11 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено майно, пошкоджено стіни та перекриття на площі 20 кв.м. Причина пожежі та збитки встановлюються.  На місці пожежі виявлено тіло господаря, 1929 року народження.

- в  м. Остер  Козелецького району в господарстві по вул. Зайцева    о 00 год. 37 хв. 5 січня сталася пожежа в житловому будинку (5х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено стіну на площі 2 кв.м. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

 - в смт Линовиця  Прилуцького району в господарстві по  вул. Удайцівській о 05 год. 25 хв. 5 січня сталася пожежа житлового будинку (9х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено стіну на площі 2 кв.м. Причина пожежі та збитки встановлюються.

пожежі на об’єкті – 1:

- в с. Редьківка Чернігівського району по вул. Процькій о 05 год. 30 хв. 4 січня сталася пожежа в складському приміщенні магазину (7х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено продовольчі товари, пошкоджено облицювання стін на площі 60 кв.м. Ймовірна причина пожежі - підпал.

пожежі на транспорті – 1:

 - в  с. Топчіївка Чернігівського району о 17 год. 19 хв. 4 січня на автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі сталася пожежа автомобіля "ГАЗ 3302". Вогнем знищено відсік двигуна та кабіну автомобіля. Причина пожежі - дорожньо-транспортна пригода.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 14 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 04 січня по 20 годину 05 січня очікується хмарна погода, без істотних опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі від 3ºС морозу до 2ºС тепла, вдень  0-5ºС тепла.
По Чернігову хмарна погода, без істотних опадів. Вітер південно-східний  5-10 м/с. Температура вночі від 1ºС морозу до 1ºС тепла, вдень  1-3ºС тепла.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини