Впродовж доби сталось 4 пожежі, 1 з яких спричинена необережністю під час використання піротехнічних засобів
За новорічну добу підрозділи У ДСНС України у Чернігівській області 4 рази залучались до ліквідації пожеж, 1 з яких виникла через необережністю під час використання піротехнічних засобів (феєрверків).
Так, 1 січня о 00:12 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння автомобіля "Volkswagen Polo", що по вул. Єськова біля будинку 4.
До місця пригоди було направлено відділення пожежно-рятувальної частини Аварійно рятувального-загону спеціального призначення У ДСНС України у Чернігівській області.
Прибувши за вказаною адресою надзвичайники встановили що пожежу автомобіля було ліквідовано до їх прибуття вогнегасниками. Вогонь загасили швидко, однак вогнем пошкоджено салон та зовнішнє облицювання автомобіля.
Причина - необережність під час використання піротехнічних засобів, а саме феєрверків.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.