Рятувальники ліквідували пожежу ферми
31 грудня о 07:51 до Служби порятунку "101" смт Козелець надійшло повідомлення про пожежу ферми у с. Озерне.
На місце події оперативно прибуло 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів з смт. Козелець, міст Остер та Бобровиця. На час їх прибуття полум`ям було охоплено частково дах будівлі.
Оперативними діями вогнеборців пожежу о 09:00 було локалізовано та об 11:25 остаточно ліквідовано. В ході гасіння врятовано 15 корів, 9 свиней, 6 коней та 46 голів птиці.
Ймовірною причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі від побутового холодильника. На гасіння залучався 21 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.
На місці події працює мобільно-оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».