Громадський транспорт у Чернігові в новорічну ніч працюватиме до 1-ї години
У новорічну ніч чернігівські тролейбуси та автобуси на всіх маршрутах, які обслуговує комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління», возитимуть пасажирів до 1-ї години.
Таке доручення дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді 29 грудня.
Як повідомили в управлінні транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради, приєднатися до цієї ініціативи управління запропонувало і всім приватним перевізникам. Наразі частина з них вже повідомили, що підтримають її.
«Це буде більш правильно, як жест поваги до людей. Зробіть такий крок», - аргументував свій заклик під час наради Владислав Атрошенко.
А для надійності та зручності радимо всім чернігівцям і гостям міста, які в новорічну ніч матимуть бажання скористатися міським громадським транспортом, слідкувати за його наявністю та рухом через систему моніторингу Дозор Чернігів.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».