Транспортна розв'язка у Ягідному з новеньким МБО
На автомобільній дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі на транспортній розв'язці між селом Ягідне та Південним під'їздом до Чернігова оновлено металеве бар'єрне огородження.
Основний транспортний потік по цій розв'язці - це легкові авто та пасажирські автобуси, вантажівки тут їздять не часто, оскільки на мосту через річку Десна на в'їзді до Чернігова обмежено рух транспорту загальна маса якого більш ніж 18 тонн.
Для підвищення безпеки дорожнього руху старе заіржавіле металеве бар'єрне огородження замінено на нове оцинковане зі світловідбиваючими вставками.
МБО - важливий елемент безпеки дорожнього руху. Огорожа дорожня металева бар’єрного типу використовується для запобігання виїзду автомобіля за межі дорожнього полотна і для гасіння енергії удару при зіткненні з ним. Бар’єрні огорожі – це конструкція, що складається з секцій балки, стійок, консолей. Секції балки виготовляються із спеціального гнутого профілю, стійки дорожні виготовляються із сталевого С – образного профілю або двотавра. Для з’єднання секцій балок металевих огорож між собою застосовують болти.
На "ягідній" розв'язці на дорозі М-01 було встановлено понад 1400 метрів одностороннього та понад 400 метрів двостороннього огородження. На всі елементи бар’єру нанесене покриття методом гарячого цинкування, що забезпечує максимально можливий термін служби в порівнянні з іншими способами антикорозійної обробки.
Раніше для підвищення безпеки дорожнього руху на під'їзді до цієї транспортної розв'язки зі сторони Іванівки було встановлено демпферну систему - амортизаційний пристрій, що слугує для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей. Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію удару шляхом поступової деформації внутрішніх елементів, які приводять в дію зовнішні балки, складаючи їх телескопічно. Найголовніше – не прошиває машину наскрізь. Можливість травмування водія та пасажирів під час зіткнення зводиться до мінімуму. При бічних наїздах система функціонує як стандартне дорожнє бар'єрне огородження.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).