Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 21:00:21

AB InBev Efes Україна та "Чернігівська політехніка" встановили електропарковку на території університету

31.12.2020   08:03Агенцiя

Щоб реалізувати бачення сталого майбутнього, компанія AB InBev Efes Україна спільно зі студентами Національного університету «Чернігівська політехніка» за підтримки Чернігівської ОДА ініціювала соціальний проєкт — будівництво парковки з зарядкою для електротранспорту на території навчального закладу. Очікується, що це слугуватиме поштовхом для розвитку зеленої інфраструктури в місті та регіоні в цілому.

руки

руки

Уже зараз студенти «Чернігівської політехніки» добираються до університету на електротранспорті. Але стикаються з проблемою — відсутністю спеціально обладнаного місця для його паркування і підзарядки. Маючи успішний досвід реалізації проєктів сталого розвитку, команда студентів «Чернігівської політехніки» вирішила це питання за допомогою побудови спеціальної парковки для електровелосипедів, скутерів, гіробордів та інших видів електротранспорту. Спочатку станція налічуватиме 10 паркомісць. Проєкт реалізовано за підтримки компанії AB InBev Efes Україна.

«Світ змінюється, й важливо залишатися відкритими новим і прогресивним рішенням. Сфера транспорту також видозмінюється, з'являються більш екологічні засоби пересування містом. Спільний проєкт із «Чернігівською політехнікою» відповідає нашому глобальному баченню сталого розвитку світу. Ми раді розширювати партнерство з молодими талантами і підтримувати важливі соціальні проєкти по всій Україні», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Під час реалізації проєкту електропарковки перед студентами стояло завдання створити об'єкт із сучасним дизайном, захистом від атмосферних опадів та відеоспостереженням. Станція буде оснащена можливостями зарядки від джерел сонячної енергії. Також вона підтримуватиме широкий спектр інтерфейсів для підключення і заряджання акумуляторів різних типів.

«Наш університет активно використовує технологічні рішення в освітньому процесі та є центром сучасних інноваційних технологій сталого розвитку. Так, викладачі спільно зі студентами вже успішно реалізували проєкти зі створення інформаційно-вимірювальних систем із живленням від сонячних панелей, маємо досвід створення власних електричних транспортних засобів. Створення електропарковки й місця для зарядки такого типу транспорту — наступний крок до побудови зеленої інфраструктури університету. Крім того, даний об'єкт в подальшому буде використовуватися студентами для проведення наукових робіт з підвищення ефективності інтелектуальних систем моніторингу. Ми вдячні компанії AB InBev Efes Україна за підтримку і можливість створювати екологічний світ разом», — зазначає Анатолій Приступа, координатор проєкту від НУ «Чернігівська політехніка».

Спочатку студенти зможуть безкоштовно заряджати електротранспорт на парковці університету. Надалі ж її оснастять сучасною технологією моніторингу, що дозволить оплачувати електроенергію, використану для підзарядки акумуляторів кожного транспортного засобу.

«Ми пишаємося українськими студентами, які своїми ідеями і талантами прокладають шлях до більш чистого й ефективного майбутнього. Створення електропарковки на території Національного університету «Чернігівська політехніка» — це пілотний проєкт, який слугуватиме поштовхом для розвитку зеленої інфраструктури в регіоні», — підкреслює Світлана Святушенко, заступниця начальника управління енергетики, житлово-комунального господарства та благоустрою, начальниця відділу палива й енергетики при департаменті енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ