Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 10:51:22

Хотіла підкупити дільничного - отримала 17 тисяч штрафу

31.12.2020   07:50Агенцiя

За процесуального керівництва Сосницького відділу Менської місцевої прокуратури в суді доведено вину мешканки Сосницького району 1961 р.н. у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Встановлено, що у серпні поточного року в громадському місці жінка перебувала з явними ознаками алкогольного сп’яніння, що містить ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 КУпАП.

Зазначене підтвердилося висновком результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

В подальшому громадянка запропонувала правоохоронцям неправомірну вигоду в розмірі 400 грн за не складання щодо неї протоколу про вчинення адміністративного правопорушення. Правоохоронці на місце події одразу ж викликали слідчо-оперативну групу, яка і зафіксувала факт вчинення злочину.

Обвинувачена свою винуватість у вчиненому визнала повністю, щиро розкаялася та пояснила, що вказаний злочин вчинила під впливом алкоголю.

Враховуючи всі обставин справи, Сосницький районний суд засудив місцеву жительку до 17 тисяч гривень штрафу.

На даний час вирок набрав законної сили.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини