Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 09:27:23

Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

31.12.2020   07:30Агенцiя

30 грудня о 12:20 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку мінометну міну калібром 50 мм часів Другої світової війни.

Вибухонебезпечний предмет був виявлений 29 грудня на відкритій території біля с. Городище Бахмацького району.
Піротехніки ДСНС під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів не виявили.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та негайно викликати рятувальників або правоохоронців.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини