21-річна дівчина отруїлася чадним газом
14 жовтня о 10:00 у Чернігові з власної квартири по вул. Чернишевського, 14 до неврологічного відділення 2-ї міської лікарні з попереднім діагнозом - отруєння чадним газом доставлено 21-річну мешканку обласного центру.
gaz
На місце події за вище вказаною адресою виїздили фахівці радіаційного-хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону Територіального управління МНС та працівники ПАТ "Чернігівгаз".
Вони провели обстеження повітря в квартирі, проте ніяких шкідливих речовин та витоку газу не виявлено. Стан здоров'я потерпілої - задовільний.
14 жовтня о 10:20 у м. Бахмач до реанімаційного відділення центральної районної лікарні в непритомному стані доставлені 26-ти та 37-ми річні чоловіки, мешканці села Голінка.
Їм обом лікарі поставили діагноз - отруєння газоподібною невстановленою речовиною.
За попередніми даними, це сталося під час проведення газозварювальних робіт у власному гаражі старшого з чоловіків. В даний час стан здоров'я потерпілих - задовільний.
Прес-служба ТУ МНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.