Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:55:43

У Чернігівській області – 659 сміттєвих полігонів та звалищ

30.12.2020   08:48Агенцiя

Тоді як Європа та багато країн світу поступово відмовляються від пластикових пакетів, в Україні навіть немає нормальних сміттєпереробних заводів. Побутові відходи і далі накопичуються на переповнених полігонах та сміттєзвалищах.

«Слово і діло» пропонує подивитись, скільки в Україні сміттєвих полігонів та звалищ.
В Україні офіційно налічують 5 455 сміттєзвалищ і полігонів загальною площею понад 8,5 тисяч га. Такі дані надає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Найбільший мегаполіс країни Київ обслуговують тільки два офіційних сміттєзвалища – полігон ТПВ №5, розташований у селі Підгірці Обухівського району Київської області (площа 63,7 га) та полігон будівельних відходів № 6 на вулиці Пирогівський шлях, 94-96 (площа 11,6 га).
Водночас Вінницька область має найбільшу кількість полігонів та звалищ – 741, які в середньому займають площу по 10-15 га.

У Полтавській області 675 сміттєзвалищ, Чернігівській – 659, Одеській – 608 полігонів та звалищ.

Найменше офіційних сміттєзвалищ у Івано-франківській (17 штук), Луганській (18), Львівській (20), Черкаській (21), Тернопільській (31) та Хмельницькій (35) областях.

Останні новини Чернігівщини

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини