Ніна Лемеш та Ольга Бібік поділилися з чернігівськими школярами секретами лідерства та спортивних перемог
Днями відзначалося 30-річчя Національного олімпійського комітету України. З цієї нагоди в обласній раді спільно з регіональним олімпійським осередком Чернігівщини проведено Всеукраїнський захід НОК України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства» за участі учнів 7-Б класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов та їх класного керівника Оксани Коваленко.
Спікерами зустрічі стали перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та депутат обласної ради Ольги Бібік - знані спортсменки Чернігівщини, які нині відстоюють інтереси жителів громад у найвищому представницькому органі Придесення.
Ніна Лемеш, яка є відомою українською біатлоністкою, заслуженим майстром спорту України з біатлону, багаторазовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону, учасницею Олімпійських ігор в Наґано, Солт-Лейк-Сіті та Турині, поділилась своїми спогадами та цікавими епізодами про участь у престижних спортивних турнірах.
У свою чергу майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики ,бронзова призерка чемпіонату Європи, учасниця літніх Олімпійських Ігор 2016 року Ольга Бібік розповіла про головні віхи своєї спортивної кар’єри, враження від участі в головних спортивних змаганнях чотириріччя та цікаві олімпійські традиції.
Як зазначалося під час зустрічі, спорт загартовує не лише тіло, а й характер і волю, дає можливість людині рухатись далі, самовдосконалюватися та реалізувати себе в різних сферах життя.
Діти із великою цікавістю слухали відомих атлеток, а нині публічних діячок, задавали їм питання та розповідали про свої спортивні успіхи.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.