195 юнаків склали Військову присягу
26 грудня у 8 навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, 195 юнаків склали Військову присягу на вірність українському народові.
В урочистих заходах взяли участь заступник Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту полковник Гута Степан Степанович, командувач військ ОК "Північ" генерал-майор Залужний Валерій Федорович.
Зі словами вдячності від військовослужбовців, що склали Військову присягу виступив курсант Бондаревський Роман Олександрович.
Наприкінці урочистостей настоятель чернігівського храму Михайла й Федора протоієрей Олег освятив молодих військовослужбовців та благословив їх на військову службу.
8 навчальний Чернігівський центр ДССТ МО України
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.