Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 18:56:00

Держпродспоживслужба провела діалог з підприємцями

26.12.2020   10:34Агенцiя

У Чернігові відбулось засідання «круглого столу» на тему «Що має знати бізнес під час перевірки?».

На зібранні, ініційованому громадською організацією підприємців «Сяйво Сіверщини» спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області і за представництва обласного Управління Держпраці, були присутні близько двох десятків представників бізнес-спільноти. Зустріч проходила з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Також до діалогу в режимі онлайн долучились близько 40 підприємців з різних куточків Чернігівщини і журналісти місцевих електронних ЗМІ.

Начальник Головного управління Юрій Павлішен під час свого виступу-презентації розповів про форми заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів, про періодичність планових перевірок, діяльність підприємців під час карантинних обмежень, акцентував увагу суб’єктів господарювання на їхніх правах та обов’язках і відповів на численні запитання учасників зустрічі.

Від заступника начальника Управління захисту споживачів Олександра Зенова вони дізнались про законодавчі акти, які регламентують ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, обов’язки її виробників та розповсюджувачів, основні вимоги щодо маркування продукції і про отримання декларації відповідності.

На завершення засідання представники бізнесу висловили подяку представникам Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за надану інформацію. Усі сторони дійшли спільної думки про необхідність подальшої співпраці і продовження подібних зустрічей.

Останні новини Чернігівщини

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у "Велике будівництво". Які з Чернігівщини? 18:21

Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій 17:06

Депутати проаналізували питання порядку пленарного засідання, які стосуються бюджетної сфери, управління та розпорядження комунальною власністю, використання лісових ресурсів, природно-заповідного фонду області.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб 16:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 квітня в області щеплено першою дозою 8579 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8166 осіб, вакциною CoronaVac — 239 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 174.

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти 11:50

Відбулися навчання танкового підрозділу під прикриттям засобів протиповітряної оборони.

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова 11:24

У Чернігові вже два тижні триває поточний середній ремонт на вулиці Генерала Пухова. Ділянку цієї вулиці до перехрестя з вул. Доценка відремонтували в позаминулому році, а зараз - наступний відрізок.