Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 20:30:36

Держпродспоживслужба провела діалог з підприємцями

26.12.2020   10:34Агенцiя

У Чернігові відбулось засідання «круглого столу» на тему «Що має знати бізнес під час перевірки?».

На зібранні, ініційованому громадською організацією підприємців «Сяйво Сіверщини» спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області і за представництва обласного Управління Держпраці, були присутні близько двох десятків представників бізнес-спільноти. Зустріч проходила з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Також до діалогу в режимі онлайн долучились близько 40 підприємців з різних куточків Чернігівщини і журналісти місцевих електронних ЗМІ.

Начальник Головного управління Юрій Павлішен під час свого виступу-презентації розповів про форми заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів, про періодичність планових перевірок, діяльність підприємців під час карантинних обмежень, акцентував увагу суб’єктів господарювання на їхніх правах та обов’язках і відповів на численні запитання учасників зустрічі.

Від заступника начальника Управління захисту споживачів Олександра Зенова вони дізнались про законодавчі акти, які регламентують ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, обов’язки її виробників та розповсюджувачів, основні вимоги щодо маркування продукції і про отримання декларації відповідності.

На завершення засідання представники бізнесу висловили подяку представникам Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за надану інформацію. Усі сторони дійшли спільної думки про необхідність подальшої співпраці і продовження подібних зустрічей.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ