Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 13:30:36

Відбулася друга сесія Новгород-Сіверської районної ради

24.12.2020   10:45Агенцiя

23 грудня депутати Новгород-Сіверської районної ради зібралися на другу (позачергову) сесію. Вів засідання голова районної ради Роман Падалко. На порядок денний було винесено 13 питань.

Попередньо всі питання порядку денного депутати опрацювали на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

На початку своєї роботи депутати прийняли рішення про початок реорганізації Коропської та Семенівської районних рад Чернігівської області шляхом їх приєднання до Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

До проєкту Регламенту внесли пропозиції щодо зміни терміну подання документів на сесію районної ради – не пізніше ніж за 10 днів та щодо >>>> внесення кандидатур на голів постійних комісій – щоб рада обирала голів комісій із їх членів, а не за пропозицією голови ради. Пропозиції було враховано.

При розгляді Програми економічного і соціального розвитку Новгород-Сіверського району Чернігівської області на 2021 рік від депутатів надійшло ряд запитань, відповідь на які надав голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тарас Молочко.

Депутати прийняли рішення про передачу установ, закладів, підприємств та їх майна зі спільної власності територіальних громад Новгород-Сіверського району у комунальну власність Новгород-Сіверської міської ради та у комунальну власність Понорницької селищної ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Розгляд питання передачі установ та закладів, їх майна у комунальну власність Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району за пропозицією першого заступника Коропської районної державної адміністрації зняли з порядку денного сьогоднішнього засідання та перенесли на наступне.

Депутати затвердили районний бюджет Новгород-Сіверського району на 2021 рік та внесли зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Новгород-Сіверська ЦРЛ» та «Новгород-Сіверський ЦПМСД» на 2020 рік, затвердили структуру виконавчого апарату районної ради.

Загалом на пленарному засіданні розглянуто 12 питань, по всіх прийнято відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).