Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 січня, 00:27:18

Відбулася друга сесія Новгород-Сіверської районної ради

24.12.2020   10:45Агенцiя

23 грудня депутати Новгород-Сіверської районної ради зібралися на другу (позачергову) сесію. Вів засідання голова районної ради Роман Падалко. На порядок денний було винесено 13 питань.

Попередньо всі питання порядку денного депутати опрацювали на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

На початку своєї роботи депутати прийняли рішення про початок реорганізації Коропської та Семенівської районних рад Чернігівської області шляхом їх приєднання до Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

До проєкту Регламенту внесли пропозиції щодо зміни терміну подання документів на сесію районної ради – не пізніше ніж за 10 днів та щодо >>>> внесення кандидатур на голів постійних комісій – щоб рада обирала голів комісій із їх членів, а не за пропозицією голови ради. Пропозиції було враховано.

При розгляді Програми економічного і соціального розвитку Новгород-Сіверського району Чернігівської області на 2021 рік від депутатів надійшло ряд запитань, відповідь на які надав голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тарас Молочко.

Депутати прийняли рішення про передачу установ, закладів, підприємств та їх майна зі спільної власності територіальних громад Новгород-Сіверського району у комунальну власність Новгород-Сіверської міської ради та у комунальну власність Понорницької селищної ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Розгляд питання передачі установ та закладів, їх майна у комунальну власність Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району за пропозицією першого заступника Коропської районної державної адміністрації зняли з порядку денного сьогоднішнього засідання та перенесли на наступне.

Депутати затвердили районний бюджет Новгород-Сіверського району на 2021 рік та внесли зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Новгород-Сіверська ЦРЛ» та «Новгород-Сіверський ЦПМСД» на 2020 рік, затвердили структуру виконавчого апарату районної ради.

Загалом на пленарному засіданні розглянуто 12 питань, по всіх прийнято відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

Яких кінострічок чекати у 2021 році? 12:09

У 2021 році вийде чимала кількість цікавих фільмів. Чого лише вартує четверта частина “Матриці”.

Як боротися зі швидкою втомою взимку? 7 простих кроків

Як боротися зі швидкою втомою взимку? 7 простих кроків 12:05

Кожен із нас час від часу почувається втомленим. Але, інколи, ця втома може надто затягнутися і стати постійним явищем. Найчастіше це трапляється взимку.

Сіємо розсаду помідоів: які дні сприятливі для майбутнього урожаю

Сіємо розсаду помідоів: які дні сприятливі для майбутнього урожаю 11:57

Коли сіяти, щоб отримати багатий урожай

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати "Королівську ватрушку" 11:51

Невідомо, хто вигадав назву «Ватрушка по-королівськи», але смак цієї випічки дійсно на неї заслуговує.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 січня 2021 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 січня 2021 року 11:46

Мета ретроградного Меркурія - зробити людей терплячішими, це допоможе впоратися з неприємними обставинами в цей період.