Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 07:59:09

Виявлено 372 нових випадки COVID-19

23.12.2020   18:24Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 грудня в області зафіксовано 372 нових випадки підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Так, у Чернігові захворіли 111 осіб, у Ніжині — 53, у Корюківському районі — 56, у Чернігівському — 35, у Менському і Сновському — по 24, у Ріпкинському – 18, у Козелецькому — 11, у Сосницькому — 9, у Городнянському — 8, у Новгород-Сіверському — 7, у Талалаївському — 6, у Коропському — 5, у Борзнянському — 2, а також по одній особі у Бобровицькому, Варвинському та Куликівському районах. З них 12 госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.

На жаль, зафіксовано ще п’ять летальних випадків. Від коронавірусної хвороби у Козелецькому районі померли 85-річний чоловік та 59-річна жінка, у Варвинському — 77-річний чоловік, у Менському районі — 59-річна жінка та 66-річна жителька Борзнянського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу ще 265 пацієнтів одужали від COVID-19. У Корюківському районі одужали 26 осіб, у Чернігові та Козелецькому районі – по 17, у Варвинському та Новгород-Сіверському — по 16, у Ніжині — 15, у Чернігівському та Ніжинському — по 14, у Сосницькому – 13, у Ріпкинському — 12, у Прилуках та Менському районі — по 11, у Куликівському та Носівському — по 9, у Бахмацькому — 8, у Борзнянському та Ічнянському — по 7, у Прилуцькому, Семенівському, Талалаївському та Бобровицькому — по 6, у Срібнянському, Сновському та Городнянському — по 5, у Коропському — 4.
З них 29 перебували на госпіталізації, інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Загалом на Чернігівщині 27 729 випадків захворювання COVID-19, з них:
- 15 281 пацієнт одужав;
- 11 494 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 531 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 392 летальних випадків;
- 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в регіоні провели 909 ПЛР-тестів та 760 ІФА-тестів.

— Уникайте великих зборів у святкові дні, правильно носіть маски та дотримуйтеся фізичної дистанції, вітайте родичів, а особливо літніх, за допомогою телефону або відео зв'язку. Залишайтеся в безпеці та здорові протягом зимових канікул! Переконайтеся, що ваш будинок добре провітрюється свіжим і чистим повітрям, — зазначає заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Завжди пам’ятайте прості правила, які можуть запобігти захворюванню на COVID-19: фізична дистанція, маски, гігієна рук, провітрювання приміщень та перевірена інформація.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression