Виплата одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання дозволить зберегти на Чернігівщині понад 5 тис. робочих місць
Виплата службою зайнятості одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання дозволить зберегти на Чернігівщині понад 5 тис. робочих місць 301 роботодавцю.

Чернігівщини державна служба зайнятості надасть одноразову матеріальну допомогу, що дозволить забезпечити виплати для 5035 найманих працівників.
Підставою для виплати коштів є вимушене скорочення або можливе скорочення в грудні 2020 року та січні 2021 року тривалості робочого часу працівників, зокрема через простій в роботі. «Ця допомога надається лише юридичним особам (роботодавцям), які використовують працю найманих працівників та основний вид економічної діяльності яких не входить до Переліку видів економічної діяльності, до яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб’єктів госпорювання, визначеного Кабінетом Міністрів України», - зазначила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова.
Допомога виплачується за заявами, отриманими Чернігівським міським та філіями обласного центру зайнятості від роботодавців до 21 грудня 2020 року включно.
Документи, надані після цієї дати, не розглядаються. Розмір допомоги визначається пропорційно робочому часу працівника, який скорочено або заплановано скоротити, у тому числі через простій, та не може перевищувати 8 тис. гривень на одного працівника. На Чернігівщині найбільше заяв надійшло від юросіб сфери торгівлі, промислових та сільськогосподарських підприємств. На фінансування одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання витратять близько 24,5 млн. грн.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).