Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 11:41:28

Патрульні виявили у водія, ймовірно, підроблене посвідчення на право керування автомобілем

23.12.2020   07:17Агенцiя

Екіпаж патрульної поліції на проспекті Миру зупинив за порушення правил дорожнього руху автомобіль ВАЗ-2107.

Як з’ясувалося, за кермом перебував 39-річний чернігівець. Водій пред’явив поліцейським посвідчення водія.

Проте під час перевірки інформації виявилося, що документ з такими серією і номером видані зовсім іншій особі. Пояснити розбіжності кермувальник не зміг.

У інспекторів виникли підозри про підробку посвідчення водія. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35

Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21

Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.

«Дотики підтримки»: нетворкінг для фахівців з супроводу ветеранів до Всесвітнього дня ментального здоров'я 09:57

Підтримати тих, хто допомагає іншим – у Чернігові до Всесвітнього дня ментального здоров’я організували зустріч для фахівців, які надають всебічну підтримку ветеранам і демобілізованим особам.

Остерська громада: як цифровізація містобудівної документації змінює підхід до планування територій 09:15

Остерська громада на Чернігівщині стала однією з перших в Україні, яка повністю оцифрувала свою містобудівну документацію та інтегрувала її до Містобудівного кадастру на державному рівні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини