Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 квітня, 00:07:14

У Чернігівській ОДА створили обласну робочу групу з питань підтримки малого підприємництва

22.12.2020   14:33Агенцiя

Під час чергової зустрічі з керівництвом ОДА представники малого та середнього бізнесу Чернігівської області створили профільну обласну робочу групу та обрали представника до Координаційної ради з питань мікробізнесу, яка створюється при Президентові України - Ірину Березинець, голову ГО «Сяйво Сіверщини».

А також озвучили основні проблемні питання, які створюють ризики для підприємців 2021 році. Йшлося про скасування фіскальних РРО для фізичних осіб підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування 3-4 груп, запровадження мораторію на перевірки для ФОП, зменшення штрафних санкцій, спрощення кадрового документообігу для всіх суб’єктів господарювання, спрощення загальної системи оподаткування, збільшення річних лімітів для ФОП та інші.

За підсумками зустрічі та обговорення проблемних питань, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила керівнику Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрію Павлішену розробити інформаційну довідку для ФОПів про види перевірок та розміри штрафів, що безпосередньо стосуються малого та мікробізнесу, Департаменту розвитку економіки та сільського господарства — проаналізувати систему штрафів для підприємців за кордоном та порівняти з українською, Управлінню держпраці в області — підготувати пропозиції, щодо спрощення кадрового документообігу.

— Нам вдалося ефективно розглянути багато проблемних питань у сфері малого та мікробізнесу, але попереду ще багато роботи. Тож для більш ефективної співпраці між підприємцями та органами обласної влади, якісної комунікації з представниками Кабміну та Офісу Президента буде створено обласну Робочу групу з цих питань, — поінформувала Анна Коваленко.


Також під час наради перший заступник начальника головного управління ПФУ в області Ольга Рем надала роз’яснення як буде зараховуватися пенсійний стаж фізичним особам підприємцям за місяці (березень, квітень, травень та грудень), коли вони звільнені від сплати ЕСВ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:10

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у "Велике будівництво". Які з Чернігівщини? 18:21

Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій 17:06

Депутати проаналізували питання порядку пленарного засідання, які стосуються бюджетної сфери, управління та розпорядження комунальною власністю, використання лісових ресурсів, природно-заповідного фонду області.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб 16:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 квітня в області щеплено першою дозою 8579 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8166 осіб, вакциною CoronaVac — 239 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 174.