Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 18:24:37

Прилуки: робочий тиждень розпочато з наради

22.12.2020   09:22Агенцiя

21 грудня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руслана Котляра відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств міста.

Участь у нараді взяли начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Олег Созінов, головний спеціаліст з питань санітарно-екологічного контролю Андрій Бойченко, директор КП “Прилукитепловодопостачання” Андрій Гавриш, директор КП “Міськсвітло” Євген Шаповал, директор КП “Послуга” Сергій Страхов, начальник КП “Прилукижитлобуд” Людмила Голік та начальник КП “Муніципальний контроль” Антон Завгородній.

У ході наради обговорено діяльність підприємств, зосереджено увагу на проблемних питаннях, які виникають під час роботи.

Розглянуто питання роботи комунальних підприємств під час новорічних свят та карантинних обмежень, що запровадяться з 08 по 24 січня 2021 року, а також забезпечення графіку чергувань у вихідні та святкові дні.

На контролі міської ради залишаються питання вуличного освітлення, стану вулично-шляхової мережі та тротуарів відповідно до погодних умов, забезпечення належної роботи внутрішньобудинкових мереж, вчасного вивезення побутових відходів та ін.

Руслан Котляр наголосив на тісній співпраці між підприємствами та необхідності контролю за розповсюдженням серед населення оголошень про тимчасове відключення споживачів від водопостачання у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

За підсумками наради учасниками напрацьовано ряд спільних заходів та дані окремі доручення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.