Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 10:01:13

Голова облради Олена Дмитренко зустрілася із головою Ради столичного Товариства "Чернігівське земляцтво" Віктором Ткаченком

22.12.2020   08:27Агенцiя

Під час зустрічі було обговорено діяльність «Чернігівського земляцтва» та перспективи співпраці обласного представницького органу з цією потужною громадською організацією, яка вже чверть століття об'єднує велику когорту вихідців із Чернігівщини, які пов'язавли свою долю і добрі справи зі столицею нашої держави, пам'ятаючи про своє сіверське коріння.

Олена Дмитренко відзначила подвижницьку діяльність Чернігівського земляцтва та багаторічні дружні взаємини з його очільником Віктором Ткаченком і подякувала за ініціативи із відновлення пам'яток історії, сприяння збереженню історичної та сучасної спадщини Придесення та примноженню добрих традицій рідного краю.

В ході діалогу мова йшла про укладання тристоронньої Угоди про співробітництво на наступний рік та організацію традиційних урочистих зборів Товариства «Чернігівське земляцтво», які щороку гуртують громадських і політичних діячів, представників творчої інтелігенції, духовенства, та є урочистою подією року і майданчиком з представлення виробничих і наукових досягнень, презентації соціально-економічного потенціалу Чернігівщин, а також місцем для дружніх зустрічей земляків, обміну багатим досвідом.

Віктор Ткаченко презентував та вручив голові обласної ради примірники щорічних видань Товариства, - випуски «Календаря Чернігівського земляцтва» різних років, які вміщують матеріали про розмаїття національно-культурного надбання Чернігово-Сіверського краю, відомості про його історичних осіб, членів товариства та багато іншої корисної інформації.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг 09:47

Програма «U-LEAD з Європою», напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення, продовжує конкурс журналістських робіт для ЗМІ «Наближаючи послуги» до 11 лютого 2021 року.

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки 09:43

Бачили картини з камінців на стінах будівель? Їх створили художники 1960-1990-х років. Подібні мозаїки митців Х-ХІІІ століття і досі прикрашають храми України. Вони пережили війни, стихійні лиха, різні режими, але в сучасному міському просторі більш нові роботи, виконані тими ж візантійськими техніками, виявилися зайвими. В останні 10 років їх активно знищують.

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину 09:08

16 січня заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря в рамках робочої поїздки на Чернігівщину ознайомився з ходом реставрації будівлі обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у Чернігові та огляд території у Новгород-Сіверському, де незабаром має розпочатися будівництво майбутньої набережної.

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.