Поліція затримала 80-річного угонщика елітного авто
Менше ніж за годину співробітники Козелецького відділення поліції за допомогою небайдужих громадян наздогнали та заблокували автомобіль «Лексус», яким заволодів чоловік 1940 року народження. Замість елітного автомобіля під сільрадою він залишив свій складаний велосипед «Аіст».
Повідомлення про зникнення автомобіля до поліції надійшло ввечері 17 грудня. Заявник розказав правоохоронцям, що транспортний засіб стояв біля Крехаївської сільської ради. Ключі залишилися в замку запалювання. Автомобіль був заведений, бо його власник вирішив зайти в адмінбудівлю лише на кілька хвилин.
Отримавши повідомлення про злочин, на пошуки відправився весь особовий склад Козелецького відділення поліції. Орієнтування на автомобіль миттєво було розіслано патрулям, що обслуговують суміжні райони.
Менше години знадобилося правоохоронцям, щоб вирахувати, куди направився зловмисник. До пошуків на власному автомобілі долучилися й знайомі заявника.
Коли поліцейські та небайдужі громадяни наздогнали автомобіль у Рожнах Броварського району Київської області, були дуже здивовані: за кермом перебував 80-річний чоловік. Він розказав правоохоронцям, що проїжджав біля сільради на велосипеді і коли побачив «Лексус», вирішив його угнати. Замість елітного автомобіля він залишив свій старий складаний велосипед.
Правоохоронці встановили, що пенсіонер раніше проблем із законом не мав, жив самотньо.
Його затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі триває розслідування у рамках частини 2 статті 289 Кримінального кодексу України - незаконне заволодіння транспортним засобом. Таке правопорушення караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression