Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 22:16:23

ФРН передала військовому госпіталю в Чернігові медичне обладнання

19.12.2020   11:01Агенцiя

18 грудня в Чернігові відбулося урочисте передання 32-зрізного комп’ютерного томографа 407-му військовому госпіталю від Федерального Міністерства оборони ФРН.

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анка Фельдгузен, заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Павло Зуєв, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил ЗС України полковник медичної служби Сергій Халік та інші поважні особи.

— Таким чином ми налагоджуємо співпрацю між нашими збройними силами. Хай це обладнання допоможе вашим солдатам, пацієнтам, а також прискорить ваше наближення до стандартів НАТО, якому ми всіляко сприятимемо й надалі, — зазначила під час урочистостей пані Анка Фельдгузен.

Під час візиту гості у супроводі начальника госпіталю полковника медичної служби Олександра Слєсаренка ознайомилися з потенціалом і спроможністю медичного закладу, зокрема відділення променевої діагностики.

Генерал-лейтенант Павло Зуєв подякував пані Анці Фельдгузен та членам делегації, наголосивши, що допомога Федеративної Республіки Німеччина з перших днів війни для України є дуже важливою, зокрема в лікуванні військовослужбовців. Вона наближає нас до перемоги й дає можливість зберегти здоров’я та життя людей. Це медобладнання — «зброя» у боротьбі з COVID-19, і вона додає нам шансів швидше його здолати.
 
Довідково. Передавання майна відбулося у межах угоди між Федеральним Міністерством оборони ФРН і Міноборони України про надання фінансового гранту розміром 3,1 млн євро для закупівлі новітнього обладнання для закладів охорони здоров’я МО України, укладеної в серпні 2020 року.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини