Сапери ДСНС знищили 8 вибухонебезпечних предметів
16 грудня о 08:38 на відкритій території біля с. Чемер Козелецького району було виявлено 3 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом встановили, що це 2 мінометні міни калібром 50 мм та одна калібром 82 мм часів Другої світової війни.
Сапери ДСНС обстежили прилеглу територію та додатково виявили ще 3 мінометні міни калібром 50 мм та 2 ручні гранати РГД-33.
Після проведення невідкладних робіт всі вибухонебезпечні предмети у встановленому порядку о 12:00 знищені.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10
Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55
12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42
12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30
Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15
Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).