Викрито підпільний цех з виробництва алкогольного сурогату
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області припинили діяльність вже другого в цьому місяці «підпільного цеху» з виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.
Цього разу, цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв розташувався в одному з гаражних кооперативів обласного центру. Організував підпільне виробництво з виготовлення фальсифікованої горілки мешканець Чернігова в орендованому ним гаражному приміщенні. Виробництво та фасування продукції відбувалось в антисанітарних умовах зі спирту невідомого походження та якості.
А реалізацію недоброякісної продукції ділок здійснював через торгівельну мережу, а також за допомогою мережі «Інтернет» та мобільних додатків миттєвих повідомлень.
Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено 1330 літрів готового до реалізації фальсифікату орієнтовною вартістю 240 тис. грн.
Крім цього, в ході проведених заходів вилучені пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту, шланги, лійки та інша фурнітура.
Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення каналів надходження сировини для виготовлення алкогольного сурогату і всіх осіб, причетних до скоєння даного кримінального злочину.
Останні новини Чернігівщини
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.
Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20
15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».