Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 09:26:43

До Головного управління ДПС у Чернігівській області звернулися близько 69 тисяч платників

16.12.2020   15:47Агенцiя

В управлінні електронних сервісів повідомили, що протягом січня-листопада поточного року до підрозділів електронних сервісів податкових органів Чернігівської області надійшло 68,7 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Із загальної кількості наданих адміністративних послуг – понад 81 відсоток (56 тисяч) надано через Центри обслуговування платників.

Найбільш популярною була послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 31 тис осіб. На другому місці - видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – понад 29  тис.
    
Також, підрозділами електронних сервісів надавалися наступні адміністративні  послуги: реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 4,7 тис, реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 2,3 тис, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 0,73 тис, реєстрація розрахункових книжок – 0,7 тис.

Останні новини Чернігівщини

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину 09:08

16 січня заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря в рамках робочої поїздки на Чернігівщину ознайомився з ходом реставрації будівлі обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у Чернігові та огляд території у Новгород-Сіверському, де незабаром має розпочатися будівництво майбутньої набережної.

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:38

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 січня по 8:00 18 січня 2021 року.

Фахівцями Держпродспоживслужби Чернігівщини виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби Чернігівщини виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 08:03

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.