Поліція встановила особу, яка пограбувала 81-річну жінку
Упродовж дня співробітники Козелецького відділення поліції встановили особу чоловіка, який в одному з сіл району проник в будинок літньої жінки та відкрито заволодів 14 000 гривень.
Про злочин поліцію повідомила сама потерпіла зранку 15 грудня. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Козелецького відділення поліції.
Правоохоронцям жінка описала особливі прикмети чоловіка: мав смаглявий колір шкіри та пересувався на сріблястому автомобілі. Орієнтування на автомобіль одразу було надіслано всім нарядам патрульної поліції на Чернігівщині та в суміжні області.
За допомогою системи відеоспостереження «Мережа безпеки» поліцейські встановили напрямок втечі зловмисика. В ході подальших оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що чоловік доїхав до Жашкова (Черкащина).
Спільними зусиллями підозрюваного затримали оперативники Козелецького відділення поліції та колеги з Головного Управління Національної поліції в Черкаській області.
Правоохоронцям 35-річний уродженець Донеччини розповів, що після скоєння злочину на Чернігівщині, вирішив поїхати на Одещину. Раніше проблем із законом у чоловіка не було.
Поліцейські затримали чоловіка в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України – грабіж, поєднаний з проникненням у житло. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.