Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 09:56:39

Ніжин: відбулося засідання позачергової 3 сесії міської ради

16.12.2020   13:33Агенцiя

15 грудня відбулося засідання позачергової 3 сесії міської ради VIIІ скликання під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У роботі сесії взяли участь 31 депутат міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федір Вовченко, заступник міського голови Сергій Смага, керівники управлінь та відділів.

Головними питаннями було внесення змін до міських програм та внесення змін до бюджету Ніжинської міської територіальної громади.

Затвердили внесення змін до бюджету шляхом перерозподілу в межах затверджених планових асигнувань головних розпорядників,  розпорядників нижчого рівня та одержувачів коштів бюджету.

Всі зміни проведені  відповідно до Пропозицій, підготовлених фінансовим управлінням міської ради, відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України та на засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної діяльності, комунальної власності, бюджету та фінансів.

Також розглянули рішення, які відносяться до земельних та майнових питань.

У «Різному» обговорили питання, які стосувалися спортивної інфраструктури. Підняли питання щодо новорічного оформлення будинків, кафе, ресторанів та інших об’єктів, щоб осучаснити місто та надати йому неповторності.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг 09:47

Програма «U-LEAD з Європою», напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення, продовжує конкурс журналістських робіт для ЗМІ «Наближаючи послуги» до 11 лютого 2021 року.

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки 09:43

Бачили картини з камінців на стінах будівель? Їх створили художники 1960-1990-х років. Подібні мозаїки митців Х-ХІІІ століття і досі прикрашають храми України. Вони пережили війни, стихійні лиха, різні режими, але в сучасному міському просторі більш нові роботи, виконані тими ж візантійськими техніками, виявилися зайвими. В останні 10 років їх активно знищують.

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину 09:08

16 січня заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря в рамках робочої поїздки на Чернігівщину ознайомився з ходом реставрації будівлі обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у Чернігові та огляд території у Новгород-Сіверському, де незабаром має розпочатися будівництво майбутньої набережної.

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.