Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 15:48:25

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 99 нових випадків, 5 летальних та 125 одужавших

14.12.2020   19:15Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 грудня в області зафіксовано 99 нових випадків COVID-19.

Захворювання виявили у 31 чернігівця, 23 жителів Варвинського району, 25 – Срібнянського й 20 Талалаївського. З них дев'ять осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

На жаль,  маємо ще п'ять летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли двоє ніжинців: 71-річна жінка та 80-річний чоловік, 66-річний житель Козелецького району та дві жінки – 68-річна зі Сновського та 83-річна з Семенівського районів. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 125 осіб. З них 20 ніжинців, 10 прилучан, 15 чернігівців, стільки ж мешканців Сосницького району. Шістнадцять осіб одужали у Ріпкинському районі, 14 – у Чернігівському, 12 – у Варвинському. Семеро хворих одужали у Корюківському та стільки ж у Носівському районі, дев'ять – у Козелецькому. З них вісім інфікованих перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 24 410  випадків захворювання COVID-19, з них:
– 12 768 пацієнтів одужало;
– 10 644 — лікується амбулаторно;
– 621 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 346 летальних випадків;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 50 ПЛР-досліджень. 316 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура у судовому порядку стягнула майже 8 млн грн за незаконну порубку лісу 14:31

Прокурорами постійно приділяється увага питанням збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних природних комплексів, які мають важливе природоохоронне значення та використовуються для рекреаційних потреб населення.

Чернігів відзначає 61 рік із моменту запуску тролейбусів 14:07

61 рік тому вулицями Чернігова вперше поїхали тролейбуси. Відтоді вони стали невід’ємною частиною міського життя — щодня поєднують людей та мікрорайони.

Призначення нового керівника театру 13:12

Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.

Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.

Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50

Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини