Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 березня, 05:23:53

Віддали шану ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.2020   14:36Агенцiя

За офіційною статистикою 1986 року надмірного радіаційного опромінення зазнали близько 70 тисяч військовослужбовців, а у 1986–1990 роках - майже 240 тисяч. Загальна кількість ліквідаторів (включаючи наступні роки) склала близько 600000.

Цей день спрямований на привернення уваги до проблем ліквідаторів-чорнобильців – людей, що віддали свої життя та здоров'я заради спасіння світу від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років, а невмируща пам'ять про солдатів атомного фронту назавжди залишиться в наших серцях.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови ОДА Віталій Загайний, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Фесенко, голова обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Анатолій Лігун, голова обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Борис Сташко, представники громадськості поклали квіти до пам'ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто першим прийняв на себе удар страшної техногенної катастрофи, та усіх ліквідаторів, які, рятуючи не тільки українців, а й населення інших країн світу від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров'ям і життям.

Настоятель храму Святої Великомучениці Катерини протоієрей Роман Кіник провів Богослужіння за загиблими та померлими внаслідок виконання обов'язків з ліквідації катастрофи.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини