Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 09:00:16

Ніжин: відбувся Волонтерський молодіжний форум 2020

14.12.2020   12:13Агенцiя

12 грудня відбувся Волонтерський молодіжний форум, котрий поєднує в собі два заходи - відзначення Дня волонтера та Дня благодійника.

Організатори: Чернігівський обласний молодіжний центр, виконавчий комітет Ніжинської міської ради, Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Час для нас", Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, Кафедра соціальної роботи Національного університету "Чернігівська політехніка".

В рамках форуму міський голова Олександр Кодола провів зустріч з заступницею міністра Міністерства молоді та спорту України Мариною Попатенко щодо важливості залучення молоді до суспільних процесів.

Під час форуму спікери говорили про еволюцію волонтерства, цінності та етичний кодекс волонтера, мотивацію та потреби волонтера, відновлення ресурсів волонтерів та інші важливі аспекти діяльності волонтерського руху в Україні.

Секретар міської ради Юрій Хоменко відзначив, що молодь ініціює й створює такі чудові та важливі заходи,  цікавиться темою благодійності та волонтерства, а Ніжинський міський молодіжний центр є ресурсним центром для волонтерів, де молодь нашої громади може реалізувати свій потенціал.

В ході форуму відзначили кращих волонтерів серед молоді Подяками міського голови за активну участь у діяльності Молодіжного центру, активізацію молодіжного руху в місті, сприяння всебічного розвитку молоді та з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера. А також були відзначені благодійники та меценати Подяками Ніжинського міського молодіжного центру за активну громадянську позицію, підтримку молодіжних волонтерських ініціатив, популяризацію культури благодійництва в громаді та з нагоди Дня благодійника.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:38

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 січня по 8:00 18 січня 2021 року.

Фахівцями Держпродспоживслужби Чернігівщини виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби Чернігівщини виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 08:03

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Прокуратура через суд вимагає забезпечити належне збереження об’єкту природно-заповідного фонду

Прокуратура через суд вимагає забезпечити належне збереження об’єкту природно-заповідного фонду 07:46

Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду відкрито провадження у справі за позовом Ніжинської місцевої прокуратури до Савинської сільської ради Козелецького району про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Панський парк» в натурі (на місцевості).