Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 16:31:51

Ніжин: відбувся Волонтерський молодіжний форум 2020

14.12.2020   12:13Агенцiя

12 грудня відбувся Волонтерський молодіжний форум, котрий поєднує в собі два заходи - відзначення Дня волонтера та Дня благодійника.

Організатори: Чернігівський обласний молодіжний центр, виконавчий комітет Ніжинської міської ради, Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Час для нас", Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, Кафедра соціальної роботи Національного університету "Чернігівська політехніка".

В рамках форуму міський голова Олександр Кодола провів зустріч з заступницею міністра Міністерства молоді та спорту України Мариною Попатенко щодо важливості залучення молоді до суспільних процесів.

Під час форуму спікери говорили про еволюцію волонтерства, цінності та етичний кодекс волонтера, мотивацію та потреби волонтера, відновлення ресурсів волонтерів та інші важливі аспекти діяльності волонтерського руху в Україні.

Секретар міської ради Юрій Хоменко відзначив, що молодь ініціює й створює такі чудові та важливі заходи,  цікавиться темою благодійності та волонтерства, а Ніжинський міський молодіжний центр є ресурсним центром для волонтерів, де молодь нашої громади може реалізувати свій потенціал.

В ході форуму відзначили кращих волонтерів серед молоді Подяками міського голови за активну участь у діяльності Молодіжного центру, активізацію молодіжного руху в місті, сприяння всебічного розвитку молоді та з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера. А також були відзначені благодійники та меценати Подяками Ніжинського міського молодіжного центру за активну громадянську позицію, підтримку молодіжних волонтерських ініціатив, популяризацію культури благодійництва в громаді та з нагоди Дня благодійника.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.