Судом обрано запобіжний захід чоловіку, який підозрюється у незаконному заволодінні автомобіля та крадіжці
Наразі молодик перебуває у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».
Деснянським районним судом м.Чернігова обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відносно 22-річного мешканця Чернігівського району, який обгрунтовано підозрюється у незаконному заволодінні автомобілем та крадіжці речей з приватного домоволодіння (ч.3 ст.185, ч.2 ст. 289 КК України).
Так, досудовим слідством встановлено, що в ніч з 07.12.2020 на 08.12.2020, скориставшись відсутністю власників, підозрюваний разом зі своїм спільником проникли до гаражу, розташованого в одному з приватних домоволодінь у с.Новий Білоус, де помістили інструменти та речі до автомобіля марки «ВАЗ-2108».
Після цього, проникли до будинку та викрали речі, які також помістили до вказаного автомобіля.
В подальшому, чоловіки вивезли крадене зі вказаного домоволодіння, використовуючи викрадений автомобіль.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).
Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39
На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.