Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 18:32:26

ІІ пленарне засідання перша сесія Чернігівської районної ради: затвердили Регламент

12.12.2020   10:51Агенцiя

10 грудня поточного року, під головуванням голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка відбулось ІІ пленарне засідання перша сесія Чернігівської районної ради VIII скликання.

В роботі брали участь 51 депутат районної ради із 54 депутатів від загального складу.

Спершу депутати районної ради узгодили та затвердили порядок денний пленарного засідання, доповнивши його двома питаннями та перейшли до їх розгляду.

Депутати одноголосно затвердили Регламент Чернігівської районної ради VIII скликання, Положення про постійні комісії районної ради та Положення про президію райради.

Далі депутати утворили постійні комісії та Президію районної ради, затвердили їх персональний склад. Депутатами також затверджена структура виконавчого апарату районної ради та його чисельність.

У зв’язку з набуттям чинності Закону України № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» на засіданні районного представницького органу прийняті рішення про реорганізацію Ріпкинської, Куликівської, Козелецької та Городнянської районних рад Чернігівської області шляхом приєднання до Чернігівської районної ради.

Відповідно до даних рішень буде розпочата процедура припинення вищезазначених юридичних осіб шляхом реорганізації через приєднання до Чернігівської районної ради Чернігівської області, а Чернігівська районна рада відповідно виступить правонаступником всього майна, прав та обов'язків реорганізованих районних рад та даних юридичних осіб.

Також депутати районної ради одноголосно погодили додатково включені питання, а саме:
- надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області обладнання для Халявинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
- надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області автотранспорту.

На завершення роботи пленарного засідання голова Чернігівської районної ради Микола Силенко повідомив депутатів ради, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та Виборчого кодексу України депутати зобов’язані впродовж 15 днів з дня набуття повноважень депутата районної ради подати електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2019 рік за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

Вже після завершення ІІ пленарної частини першої сесії районної ради депутати виявили бажання зібратися на організаційно-ознайомче засідання постійних комісій районної ради, яке всі комісії провели успішно та результативно, обравши на засіданнях секретарів комісій.

Останні новини Чернігівщини

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у "Велике будівництво". Які з Чернігівщини? 18:21

Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій 17:06

Депутати проаналізували питання порядку пленарного засідання, які стосуються бюджетної сфери, управління та розпорядження комунальною власністю, використання лісових ресурсів, природно-заповідного фонду області.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб 16:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 квітня в області щеплено першою дозою 8579 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8166 осіб, вакциною CoronaVac — 239 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 174.

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти 11:50

Відбулися навчання танкового підрозділу під прикриттям засобів протиповітряної оборони.

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова 11:24

У Чернігові вже два тижні триває поточний середній ремонт на вулиці Генерала Пухова. Ділянку цієї вулиці до перехрестя з вул. Доценка відремонтували в позаминулому році, а зараз - наступний відрізок.