Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 19:19:15

ІІ пленарне засідання перша сесія Чернігівської районної ради: затвердили Регламент

12.12.2020   10:51Агенцiя

10 грудня поточного року, під головуванням голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка відбулось ІІ пленарне засідання перша сесія Чернігівської районної ради VIII скликання.

В роботі брали участь 51 депутат районної ради із 54 депутатів від загального складу.

Спершу депутати районної ради узгодили та затвердили порядок денний пленарного засідання, доповнивши його двома питаннями та перейшли до їх розгляду.

Депутати одноголосно затвердили Регламент Чернігівської районної ради VIII скликання, Положення про постійні комісії районної ради та Положення про президію райради.

Далі депутати утворили постійні комісії та Президію районної ради, затвердили їх персональний склад. Депутатами також затверджена структура виконавчого апарату районної ради та його чисельність.

У зв’язку з набуттям чинності Закону України № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» на засіданні районного представницького органу прийняті рішення про реорганізацію Ріпкинської, Куликівської, Козелецької та Городнянської районних рад Чернігівської області шляхом приєднання до Чернігівської районної ради.

Відповідно до даних рішень буде розпочата процедура припинення вищезазначених юридичних осіб шляхом реорганізації через приєднання до Чернігівської районної ради Чернігівської області, а Чернігівська районна рада відповідно виступить правонаступником всього майна, прав та обов'язків реорганізованих районних рад та даних юридичних осіб.

Також депутати районної ради одноголосно погодили додатково включені питання, а саме:
- надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області обладнання для Халявинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
- надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області автотранспорту.

На завершення роботи пленарного засідання голова Чернігівської районної ради Микола Силенко повідомив депутатів ради, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та Виборчого кодексу України депутати зобов’язані впродовж 15 днів з дня набуття повноважень депутата районної ради подати електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2019 рік за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

Вже після завершення ІІ пленарної частини першої сесії районної ради депутати виявили бажання зібратися на організаційно-ознайомче засідання постійних комісій районної ради, яке всі комісії провели успішно та результативно, обравши на засіданнях секретарів комісій.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ