Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 20:22:38

Відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

12.12.2020   10:32Агенцiя

10 грудня в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участі ключових суб’єктів національного механізму взаємодії.

До засідання були запрошені й представники районних державних адміністрацій та об’єднаних громад в режимі онлайн через карантинні обмеження.

Під час засідання Ради булди обговорені результати виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року та розроблений проект Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

Окрім того, було обговорено й результати соціологічного дослідження явища насильства в Чернігівській області та результати моніторингу діяльності суб’єктів національного механізму взаємодії в області.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини декілька останніх років щорічно проводить моніторинг виконання Комплексної програми в тому числі з протидії торгівлі людьми на рівні області, а цього року такий моніторинг був проведений спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Задля покращення ситуації з протидією торгівлі людьми в районах та громадах області, було акцентовано увагу, що не всі РДА мають комплексні програми, та тільки в 15 ОТГ визначено уповноважену особу за напрям протидії торгівлі людьми, в 10 громадах створені міжвідомчі координаційні ради, в 5 – затверджена програма та ще в одній триває розробка програми. В Ніжині та Новгород-Сіверському, як містах обласного значення, визначені структурні підрозділи, є Програма та функціонує МКР. В Чернігові та Прилуках є визначена уповноважена особа, однак на сьогоднішній день нерозроблена програма та не налагоджена міжвідомча взаємодія.

Саме тому найближчим часом є багато питань, над якими потрібно працювати спільно.

Чернігівський громадський комітет захисту прав

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ