Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:16:11

Відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

12.12.2020   10:32Агенцiя

10 грудня в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участі ключових суб’єктів національного механізму взаємодії.

До засідання були запрошені й представники районних державних адміністрацій та об’єднаних громад в режимі онлайн через карантинні обмеження.

Під час засідання Ради булди обговорені результати виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року та розроблений проект Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

Окрім того, було обговорено й результати соціологічного дослідження явища насильства в Чернігівській області та результати моніторингу діяльності суб’єктів національного механізму взаємодії в області.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини декілька останніх років щорічно проводить моніторинг виконання Комплексної програми в тому числі з протидії торгівлі людьми на рівні області, а цього року такий моніторинг був проведений спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Задля покращення ситуації з протидією торгівлі людьми в районах та громадах області, було акцентовано увагу, що не всі РДА мають комплексні програми, та тільки в 15 ОТГ визначено уповноважену особу за напрям протидії торгівлі людьми, в 10 громадах створені міжвідомчі координаційні ради, в 5 – затверджена програма та ще в одній триває розробка програми. В Ніжині та Новгород-Сіверському, як містах обласного значення, визначені структурні підрозділи, є Програма та функціонує МКР. В Чернігові та Прилуках є визначена уповноважена особа, однак на сьогоднішній день нерозроблена програма та не налагоджена міжвідомча взаємодія.

Саме тому найближчим часом є багато питань, над якими потрібно працювати спільно.

Чернігівський громадський комітет захисту прав

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини