Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 21:38:26

Відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

12.12.2020   10:32Агенцiя

10 грудня в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участі ключових суб’єктів національного механізму взаємодії.

До засідання були запрошені й представники районних державних адміністрацій та об’єднаних громад в режимі онлайн через карантинні обмеження.

Під час засідання Ради булди обговорені результати виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року та розроблений проект Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

Окрім того, було обговорено й результати соціологічного дослідження явища насильства в Чернігівській області та результати моніторингу діяльності суб’єктів національного механізму взаємодії в області.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини декілька останніх років щорічно проводить моніторинг виконання Комплексної програми в тому числі з протидії торгівлі людьми на рівні області, а цього року такий моніторинг був проведений спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Задля покращення ситуації з протидією торгівлі людьми в районах та громадах області, було акцентовано увагу, що не всі РДА мають комплексні програми, та тільки в 15 ОТГ визначено уповноважену особу за напрям протидії торгівлі людьми, в 10 громадах створені міжвідомчі координаційні ради, в 5 – затверджена програма та ще в одній триває розробка програми. В Ніжині та Новгород-Сіверському, як містах обласного значення, визначені структурні підрозділи, є Програма та функціонує МКР. В Чернігові та Прилуках є визначена уповноважена особа, однак на сьогоднішній день нерозроблена програма та не налагоджена міжвідомча взаємодія.

Саме тому найближчим часом є багато питань, над якими потрібно працювати спільно.

Чернігівський громадський комітет захисту прав

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.