Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 05:40:24

Чернігівці долучилися до акції "Україні без наркотиків - твереза молодь"

12.12.2020   10:01Агенцiя

У Чернігові 11 грудня в сквері ім. М. Попудренка зібралося чимало небайдужих чернігівців, які виявили бажання долучитися до акції «Україні без наркотиків - твереза молодь».

Акція передбачає виявлення місць та зафарбовування незаконних надписів з відкритою рекламою психотропних та наркотичних речовин. Серед її учасників - волонтери ЧМГО Центр духовної та соціально-психологічної реабілітації залежних від наркоманії та алкоголізму «Перемога», БО "Чернігівська МЕРЕЖА", КЗ "ПНЗ «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» та представники управління патрульної поліції в Чернігівській області.

Ініціатором і співорганізатором цього заходу є управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

- Такі акції дуже потрібні для суспільства, пропаганди здорового способу життя і боротьби з наркоманією. У місті є низка громадських організацій, які підтримують такі ініціативи, оскільки їх представники пройшли шлях, зокрема, наркозалежності. А зараз вони – на передовій у боротьбі з цими «нездоровими речами», які відбуваються не тільки в Чернігові, а й в цілому по Україні. Надписи на фасадах будівель, в першу чергу, несуть загрозу здоров’ю молодому поколінню. Крім того, вони паплюжать наше місто та роблять його непривабливим. Поліція неодноразово ловила «на гарячому» й затримувала тих, хто робить такі надписи та «закладки». Якщо всі ми будемо регулярно та оперативно ці речі зафарбовувати, і якщо наша молодь менше бачитиме і звертатиме на таку «рекламу» увагу, то, безумовно, це впливатиме позитивно на них, - підкреслив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськради Андрій Дериземля.

Принагідно він запросив усіх чернігівців, зокрема, представників ЖЕКів, ОСББ та інших управителів, які теж мають можливість це робити майже щодня, долучитися до зафарбовування незаконних надписів з відкритою "нездоровою рекламою".

Всі учасники акції ознайомилися з переліком адрес, де потрібно буде зафарбовувати такі надписи, розподілилися на 10 груп та вирушили на визначені місця. За спільним рішенням, були охоплені майже всі мікрорайони міста. Для участі в акції всім її учасникам була надана фарба.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.