Виявлено 569 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 9 грудня в області зафіксовано 569 нових випадків COVID-19.
ПЛР-тести підтвердили захворювання у 92 чернігівців, 56 ніжинців, 235 жителів Корюківського району, 40 – Сосницького, 28 – Менського, 21 – Чернігівського. По 17 інфікованих у Прилуцькому та Сновському районах, по 15 - у Куликівському і Козелецькому, 13 - у Городнянському, дев'ять - у Новгород-Сіверському. Четверо хворих у в Ічнянському, троє в Носівському, один - у Бобровицькому, стільки ж у Варвинському і Семенівському районах та у Прилуках. З них 25 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо сім летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли дві жительки Чернігівського району (61 і 49 років), 71-річна жінка з Ніжина та 71-річний чоловік з Прилук, 51-річна жителька Борзнянського району та 65-річний житель Коропського. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19 померла жінка з Бахмацького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 356 осіб. З них 170 чернігівців, 45 жителів Талалаївського району, п'ять – Срібнянського, дев'ять - Сновського, шість Чернігівського. Тридцять одужавших у Варвинському районі, 59 - у Бобровицькому, по 16 - у Бахмацькому і Куликівському. З них 37 осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 22 166 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 11 271 пацієнт одужав;
– 9904 — лікується амбулаторно;
– 639 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 321 летальний випадок;
– 31 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 470 ПЛР-досліджень, 580 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.