Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 13:56:37

До 20 грудня в Чернігові ще можна безкоштовно чіпувати тварин завдяки проекту Бюджету участі

09.12.2020   14:55Агенцiя

Міське комунальне підприємство «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» нагадує чернігівцям про те, що цього року ним виконується проект-переможець Бюджету участі з безкоштовного чіпування собак та котів, у тому числі домашніх.

Чіпування дозволяє ідентифікувати тварину і швидко знайти господаря у випадку, якщо тварина загубилася/втекла/була викрадена, але потім сторонні люди знайшли її на вулиці. Так ви даєте собі додатковий шанс повернути свого чотирилапого друга додому.

У ВСЦ «Крок до тварин» відзначають, що ідея чіпування тварин, на жаль, поки що сприймається чернігівцями не завжди позитивно. За цей рік тут чіпували лише тритину домашніх тварин з запланованих, і лише дві третини безпритульних.

Як прокоментувала ситуацію керівниця центру Тетяна Діденко, коли автори писали цей проект, то розраховували на свідомість власників і кураторів безпритульних чотирилапих.

- Але виявилося, що власники бояться якогось химерного податку, а по факту банально бояться відповідальності. Чого бояться і чому не чіпують тварин куратори - взагалі загадка, адже саме завдяки чіпуванню можна хоч якось проконтролювати тих, кому вони прилаштовують тварин, - зазначила вона. – Але, незважаючи ні на що, ми хочемо подякувати власникам і кураторам, які чіпували своїх тварин. І всім, хто голосував за проєкт і розуміє необхідність таких заходів.

Вона додала, що реєстрація тварин у місті рано чи пізно все одно стане обов'язковою – адже відповідальність за істоту, яку ти береш додому, має бути. Але тоді чіпування вже може стати платним.

Запис за телефоном 063-5736020.

Для перетримок та родин з великою кількістю тварин можливе чіпування вдома.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.