Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 09:49:09

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в двоквартирному житловому будинку

09.12.2020   08:01Агенцiя

8 грудня об 11:32 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоквартирного житлового будинку по вул. Алєксєєва, що в обласному центрі.

За викликом до місця події оперативно прибуло 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. На час їх прибуття відбувалося горіння у веранді однієї з квартир, а в помешканнях спостерігалося щільне задимлення.

Через сильні пориви вітру виникла загроза поширення полум’я на дах та інші кімнати будинку. Спільними діями вогнеборці о 12:07 пожежу локалізували та о 12:50 остаточно ліквідували.

Рятувальниками не допущено розповсюдження вогню на інші помешкання. Внаслідок пожежі знищено дах та перекриття веранди та речі домашнього вжитку, що знаходились всередині.

Причина пожежі та завдані збитки наразі встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини