Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 12:20:54

Виявлено 157 нових випадків COVID-19

08.12.2020   18:41Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 8 грудня в області зафіксовано 157 нових випадків COVID-19.

ПЛР-тести підтвердили захворювання у 20 чернігівців, 63 ніжинців, 10 прилучан, 24 жителів Бахмацького району, 12 – Прилуцького та 11 – Семенівського. Зафіксовано сім нових випадків у Ніжинському районі, шість - у Куликівському, чотири - у Козелецькому. З них 17 осіб госпіталізовані, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо вісім летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли п’ятеро ніжинців (жінки - 63, 52 і 83 років, чоловіки - 59 та 64 років), 69-річна жителька Козелецького району, 68-річна жителька Ічнянського та 72-річний чоловік з Чернігівського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 934 особи. Серед тих, хто одужав 750 чернігівців, 65 жителів Семенівського району, 20 – Срібнянського, 23 – Ніжинського. Тридцять осіб одужали у Прилуцькому районі і стільки ж у Варвинському районі, десять - у Менському та шість - у Чернігівському. З них 27 осіб перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 21 597 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 10860 пацієнтів одужало;
– 9747 — лікується амбулаторно;
– 645 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 315 летальних випадків;
– 30 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 309 ПЛР-досліджень. 620 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини