Поліція викрила розбійницьку групу, що нападала на помешкання пенсіонерів
Оперативники карного розшуку та інших підрозділів поліції, за силової підтримки спецпризначенців, під процесуальним керівництвом Бахмацької прокуратури провели низку санкціонованих обшуків у членів групи, які підозрюються в нападах на самотніх літніх людей.
Поліцейські вийшли на слід зловмисників у ході роботи над розкриттям розбійного нападу на мешканця містечка Батурин у Бахмацькому районі Чернігівщини. Цей злочин стався у середині листопада.
79-річний потерпілий розповів поліцейським, що незнайомці в масках вдерлися до помешкання пенсіонера та завдали йому тілесних ушкоджень, після чого зв’язали господаря. Розбійники заволоділи заощадженнями потерпілого у сумі близько 100 тисяч гривень та 800 американських доларів, нагородами та деякими цінностями.
Після втечі нападників побитий пенсіонер за годину зумів звільнитись від мотузки і зателефонував рідним. Вони й викликали поліцію та лікарів.
Після ретельного огляду місця події слідчо-оперативною групою поліцейські провели комплекс оперативних та слідчих заходів, у результаті якого встановили особи ймовірних нападників — обох не місцевих.
Вчора правоохоронці здійснили у підозрюваних низку санкціонованих обшуків. Заходи проводили слідчі поліції та співробітники карного розшуку, інших оперативних служб, за силової підтримки бійців КОРД і роти поліції особливого призначення, під процесуальним керівництвом Бахмацької прокуратури.
У результаті обшуків правоохоронці вилучили частину розбійницької здобичі, зокрема гроші, яких лишилося менше 10 тисяч гривень, та золоті монети. Також вилучено автівку зловмисників і два предмети, схожі на пістолет і револьвер, обидва з набоями. Зброю поліцейські направили на експертне дослідження.
38-річного чоловіка, раніше судимого за майнові злочини, поліцейські затримали. Йому повідомлено про підозру у незаконному зберіганні зброї (частина 1 статті 263 Кримінального кодексу України), слідчі готують повідомлення про підозру у вчиненні розбою з проникненням у житло (частина 3 статті 187 ККУ). Суд вже обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
Відносно несудимого 23-річного спільника заарештованого зловмисника також тривають слідчі заходи.
Поліція має вагомі підозри щодо ймовірної причетності розбійників, принаймні, ще до двох подібних нападів на самотніх пенсіонерів. Ці злочини скоєні в іншій частині Чернігівської області. Наразі слідчі та оперативники поліції перевіряють цю інформацію.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression