Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 01:53:11

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

08.12.2020   08:42Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 грудня по 8:00 8 грудня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.


Стан доріг:

Протягом доби спецтехніка та обслуговуючий персонал ДП "Чернігівський облавтодор" знаходилися у черговому режимі.
Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В м. Ніжині по вул. Воздвиженській о 14 год. 45 хв. 07 грудня водій автомобіля "Škoda Octavia" здійснив наїзд на неповнолітню дитину,  яка перебігала проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримала тілесні ушкодження та доставлена до  КНП "Ніжинська центральна міська лікарня".


Пожежі – 5:

пожежі в житловому секторі – 4:

  - в м. Ніжині в господарстві по вул. Тімерязєва, 85 о 10 год. 40 хв. 07 грудня  сталася пожежа житлового будинку (4х5 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 2 кв.м. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів;

  - в м. Чернігові по вул. Мстиславській, 52 о 17 год. 12 хв. 07 грудня в  9-ти поверховому житловому будинку сталася пожежа в квартирі №117. Вогнем знищено ліжко, пошкоджено майно. Причина пожежі - порушення правил технічної експлуатації електропобутових приладів;

  - в м. Чернігові в господарстві по провулку Білоруському, 6 о 22 год. 44 хв.    07 грудня сталася пожежа житлового будинку (6х14 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 3 кв. м та трубу димоходу. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації теплогенеруючих агрегатів та обладнання;

  - в с. Дешки Козелецького району в господарстві по вул. Центральній, 24 о 01 год. 08 грудня сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина пожежі встановлюється.

пожежі на транспорті – 1:

  - в м. Чернігові по вул. Козацькій біля будинку №15 о 18 год. 06 хв. 07 грудня сталася пожежа автомобіля "AUDI" Вогнем знищено лобове скло, панель приладів, пошкоджено внутрішнє облицювання салону. Причина пожежі - несправність електричної системи.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –  11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  07 грудня по 20 годину 08 грудня очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 8-13º, вдень 1-6º морозу.
По м. Чернігову температура вночі 9-11º, вдень 3-5° морозу.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини