Чернігівський міський голова провів зустріч з Предстоятелем ПЦУ Митрополитом Єпіфанієм
7 грудня Чернігівську міську раду з офіційним візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Єпіфаній, який цього дня перебував у Чернігові та провів літургію у Катерининському кафедральному соборі.
Під час візиту до міської ради першого главу Православної церкви України супроводжував архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій. Зустріч з ними провів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Від імені міської громади він подякував за те, що гість знайшов час на візит – і до міста Чернігова, і до мерії міста. Принагідно міський голова також привітав ієрархів церкви з храмовим святом Катерининського собору Чернігова і відзначив, що цей храм - не лише найголовніша церква ПЦУ в області, а й візитівка нашого древнього міста. Владислав Атрошенко подякував Митрополитові за те, що той особисто привітав вірян Чернігова зі святом.
У свою чергу, Предстоятель Православної Церкви України зазначив, що приїжджає в наше місто з такою метою кожного року і намагається не переривати цю традицію. Також він говорив про те, що зараз в України і людства загалом – час випробувань. І наступний рік, імовірно, теж буде непростий. Але випробування завжди роблять нас духовно сильнішими. Ми повинні йти шляхом правди, а цей шлях завжди приводить до спасіння.
Митрополит сказав кілька добрих слів і безпосередньо про Чернігів, відзначивши, що місто з кожним роком змінюється на краще.
На згадку про зустріч чернігівський міський голова подарував гостям книгу про історію Чернігова та картини чернігівських художників з зображеннями храмів нашого міста.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression