Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 05:00:01

В обласному Управлінні ДСНС відбулась відеоселекторна нарада із керівниками підпорядкованих підрозділів

07.12.2020   07:51Агенцiя

4 грудня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада з підпорядкованими підрозділами під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового.

Серед основних питань, які було розглянуто в ході проведення -  стан забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення і територій області, здійснення заходів державного нагляду (контролю), а також проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо профілактики пожеж, випадків загибелі й травмування людей на них в зимовий період.

Крім того, головний рятувальник Чернігівщини вручив чотирьом співробітникам погони з першими спеціальними званнями середнього начальницького складу. Так, "лейтенант служби цивільного захисту" присвоєно Вікторії Саніній та Вадиму Федуну, а Дмитру Власіці та Артему Миголю - "молодший лейтенант служби цивільного захисту".

Підбиваючи підсумки, начальник Управління поставив ряд завдань керівникам підрозділів та акцентував увагу на посиленій профілактичній роботі серед населення з метою недопущення пожеж та трагічних випадків на них.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.