Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 10:12:06

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років

03.12.2020   08:03Агенцiя

Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки затверджено депутатами Чернігівської міської ради на засіданні 1 грудня.

Програмою передбачені завдання та збалансований перелік першочергових заходів для вирішення системних проблем галузі.

Як зазначив начальник управління ЖКГ Ярослав Куц, державними будівельними нормами визначені терміни між капітальними ремонтами. З урахуванням цих норм і об’ємів управлінням житлово-комунального господарства розроблено даний документ і наданий депутатському корпусу для розуміння об’ємів фінансування, які необхідні для того, щоб інфраструктура міста працювала.

Повнота реалізації Програми буде залежати від можливостей міського бюджету. На цьому також наголосив міський голова Владислав Атрошенко.

Загалом, прогнозований обсяг ресурсного забезпечення Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки складає 7 560 054,0 тис. грн.

Відповідно до Програми, управлінням житлово-комунального господарства передбачається реалізація наступних напрямків робіт:
1. Утримання об'єктів благоустрою міста.
2. Поточний ремонт об'єктів вулично-дорожньої мережі, штучних споруд та внутрішньо-будинкових проїздів в житловій забудові.
3. Капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства міста.
4. Будівництво та реконструкція об’єктів житлово-комунального господарства міста.
5. Придбання та встановлення обладнання і предметів довгострокового використання.

Загалом, Комплексна цільова Програма розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на найближчі п’ять років створена в результаті детального аналізу попередньої Програми, яка була затверджена на 2017-2020 роки, об’ємів виконання останньої та аналізу стану галузі в цілому.

Наприклад, у наступні роки пропонується зосередитися на ремонті внутрішньоквартальних проїздів та доріг приватного сектору, а також реалізовувати створення компактних міні-скверів для відпочинку чернігівців у різних районах міста.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ведення вагітності та пологи. Результати пресбрифінгу НСЗУ

Ведення вагітності та пологи. Результати пресбрифінгу НСЗУ 10:06

З 1 квітня 2020 року жінки можуть обирати, у кого та де спостерігати неускладнену вагітність. У свого сімейного лікаря чи у гінеколога в жіночій консультації. Крім того, українки мають право на вибір гінеколога, який буде вести вагітність, та вибір пологового будинку, в якому народжувати. При цьому місце проживання чи прописки не має значення. Жодних благодійних внесків платити не потрібно.

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг 09:47

Програма «U-LEAD з Європою», напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення, продовжує конкурс журналістських робіт для ЗМІ «Наближаючи послуги» до 11 лютого 2021 року.

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки 09:43

Бачили картини з камінців на стінах будівель? Їх створили художники 1960-1990-х років. Подібні мозаїки митців Х-ХІІІ століття і досі прикрашають храми України. Вони пережили війни, стихійні лиха, різні режими, але в сучасному міському просторі більш нові роботи, виконані тими ж візантійськими техніками, виявилися зайвими. В останні 10 років їх активно знищують.

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину 09:08

16 січня заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря в рамках робочої поїздки на Чернігівщину ознайомився з ходом реставрації будівлі обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у Чернігові та огляд території у Новгород-Сіверському, де незабаром має розпочатися будівництво майбутньої набережної.

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.